КАРТА ЗДОРОВ’Я

Програма дає змогу оцінити стан здоров’я, можливості вашого організму та розробити індивідуальні рекомендації з харчування і створити вашу програму тренувань.

КАРТА ЗДОРОВ’Я

Програма дає змогу оцінити стан здоров’я, можливості вашого організму та розробити індивідуальні рекомендації з харчування і створити вашу програму тренувань.

Загальний час на проходження діагностики - 1,5 години.
Усі дослідження абсолютно безболісні та не шкідливі.

Перелік досліджень:

1. Аналіз складу тіла на обладнанні InBody
2. Фотофіксація стану стоп та хребта для оцінки стану хребта та діагностику плоскостопості
3. 3D сканування тіла, на підставі якого формується ваша 3D-модель
4. Вимірювання швидкості обміну речовин у стані спокою на метаболографі Fitmate для розрахунку необхідного вам калоражу на день
5. Кардіопрофіль, а саме – електрокардіограма, артеріальний тиск, пульс, розрахунок індексу Робінсона, аналіз варіабельності серцевого ритму
6. Спірометрія для оцінки функції зовнішнього дихання
7. Антропометрія (замір окружностей тіла) для оцінки фізичного розвитку
8. Проба з присіданням для оцінки адаптованості серцево-судинної системи до фізичних навантажень
9. Динамометрія (замір сили кистей та м’язового каркасу тулуба)
10. Кардіо-респіраторний тест дозволяє визначити рівень максимального споживання кисню (VO2MAX), витривалість та пульсові зони для ефективних тренувань
11. Лабораторна діагностика. Панель лабораторних досліджень сформована на основі міжнародної панелі OpenLongevity, яка спрямована на виявлення перших ознак старіння організму, та доповнена спеціалістами нашого Центру з метою отримати більш повну картину здоров’я.

За результатами програми ви отримаєте Карту здоров’я, що складається з трьох частин
в електронному вигляді:

Карту функціональних досліджень.

Це повне оцифрування вашого організму - 1 500 показників, що дозволяють розрахувати ваш індекс здоров’я та відслідковувати його в динаміці. Тут міститься докладна інформація про ступінь вашої готовності до фізичних навантажень, резерви організму, стан серцево-судинної, дихальної системи, опорно-рухового апарату, швидкості метаболізму у спокої та під час фізичного навантаження, а також про композицію тіла та його антропометричні параметри.

Дивитись PDF

Карту рекомендацій.

Це алгоритм способу життя, що включає індивідуальну програму харчування, план фізичних навантажень та рекомендації щодо корекції способу життя. Виконуючи цей детальний покроковий план, ви зможете якнайшвидше підвищити рівень свого здоров’я, нормалізувати вагу, набути привабливу рельєфність м’язів, а також відкоригувати всі функціональні відхилення, які впливають на якість вашого життя.

Дивитись PDF

Карту лабораторних досліджень.

Оцінка функціональних можливостей ендокринної, травної систем, ліпідного обміну, повноцінності раціону харчування. Ці дослідження необхідні для встановлення ваших оптимальних смарт-цілей і створення шляху для їх досягнення.

Дивитись PDF

Copyright © Age Free 2021 Усі права захищені