Стати кращою версією себе це:

Продовжити
тривалість життя

Детальніше
 • Згідно з даними ВООЗ, Україна, перебуваючи між Бангладешем і Вануату, займає 99 місце у світі за тривалістю життя, середній показник якої становить 72,5 роки.
 • У 87% випадків причиною смерті в нашій країні та світі є хронічні неінфекційні захворювання, найпоширенішими серед яких є захворювання серцево-судинної системи, онкологія і цукровий діабет 2 типу. Причиною виникнення цих патологій здебільшого є низька обізнаність людини щодо стану свого здоров’я, маркерів його погіршення і профілактики захворювань.
 • Карта здоров’я AgeFree – це детальна інформація про всі ключові показники Вашого здоров’я, а також путівник у світ кращого фізичного стану і нових функціональних можливостей організму. Володіючи інформацією про стан свого здоров’я і дотримуючись Рекомендацій AgeFree, Ви можете значно продовжити роки свого активного і здорового життя.

Підвищити
працездатність

Детальніше
 • Що вищими є резерви Вашого здоров’я, то нижчим є ступінь втоми, тим ефективніше Ви працюєте.
 • Уся діяльність нашого організму має певну циклічність. Відповідно й періоди найвищої працездатності в нас щоденно збігаються.
 • Функціональні дослідження AgeFree дадуть змогу об’єктивно оцінити стан Вашого організму, а в Рекомендаціях AgeFree Ви дізнаєтеся, як змінити режим життя й на що звернути увагу, щоби не думати про стан свого здоров’я під час роботи.

Висипатися
і бути бадьорішими

Детальніше
 • Можна не лише недоспати, але й переспати: для дорослих людей сон менше 6 і понад 8 годин є шкідливим для здоров’я. Це доведено численними дослідженнями. Також як і те, що йти спати після 00:00 неправильно, оскільки ймовірність прокинутися із відчуттям того, що відпочив, — мізерна.
 • Крім зниженої працездатності, недосипання провокує також підвищення апетиту, що, водночас, призводить до набирання ваги.
 • Функціональні дослідження AgeFree допоможуть визначити ступінь схильності до стресу, оцінюючи варіабельність серцевого ритму, розраховуючи індекс напруги і ступінь адаптивності організму до зовнішніх чинників.
 • Рекомендації AgeFree навчать Вас спати так, щоби виспатися.

Зробити тіло
привабливішим

Детальніше
 • У світі вже ніхто не ототожнює худобу з красою. Зараз більше уваги приділяють рельєфу тіла, пропорційності, здоровому і доглянутому зовнішньому вигляду.
 • Оптимальне співвідношення жирової і м’язової маси (композиція тіла), красива шкіра (достатня кількість усіх нутрієнтів і вітамінів), правильна осанка (корекція з допомогою індивідуальної програми тренувань), відсутність слідів недосипання і неправильного харчування – це мінімальний список того, що Карта здоров’я AgeFree зробить для Вашої привабливості!

Бути впевненим/-ою
у своєму здоров’ї

Детальніше
 • Відповідно до визначення ВООЗ, здоров’я — це стан повного фізичного, душевного й соціального благополуччя, а не тільки відсутність захворювань і фізичних дефектів. А благополуччя — це ступінь успішності виконання людиною своїх біологічних та соціальних функцій.
 • Щоби бути впевненим у своєму здоров’ї, необхідно регулярно контролювати його стан, визначати фактори, які можуть погіршити його й усувати на ранньому етапі його порушення.
 • Отримавши карту здоров’я AgeFree, Ви дізнаєтеся усю необхідну інформацію про всі органи й системи Вашого організму. А використовуючи програму тренувань, рекомендації щодо харчування, методи корекції факторів ризику і стилю життя, викладені в Рекомендаціях AgeFree, ризик захворіти знизиться понад 60-80%.

Покращити
результативність тренувань

Детальніше
 • 68% відвідувачів фітнес-клубів не отримують від тренувань бажаного результату. Причиною є спроба вирішити завдання, не знаючи свої вихідні дані і не маючи його умов!
 • За допомогою Функціональних досліджень AgeFree Ви отримаєте повне оцифрування свого організму і наукові вказівки на ті функції організму, які вимагають корекції і якою мірою.
 • У Рекомендаціях AgeFree Ви знайдете детальний алгоритм досягнення тих параметрів функцій, як є оптимальними для Вашої статі і віку, і, звісно ж, зважаючи на особисті побажання.

Зменшити ризик інфаркту й інсульту

Детальніше
 • Захворювання серцево-судинної системи є причиною 66% смертей в Україні та 57% у світі.
 • За допомогою Функціональних досліджень AgeFree Ви зможете отримати повну інформацію про стан своєї серцево-судинної системи ,а також ризик розвитку порушення метаболізму.
 • Рекомендації AgeFree визначають для Вас оптимальні параметри частоти пульсу для кардіо- і силових тренувань (кардіо-респіраторний тест), а також вкажуть на фактори ризику і допоможуть усунути їх за допомогою корекції харчування і оптимального фізичного навантаження.

Позбутися
зайвої ваги

Детальніше
 • Ожиріння та надлишкова маса (індекс маси тіла більше ніж 25 у жінок і 28 у чоловіків) забирає приблизно 11,5 років життя, будучи найнебезпечнішим фактором ризику для здоров’я (за версією ООН).
 • Що раніше Ви почнете скидати вагу, то простіше це буде зробити і легше запобігти наслідкам для здоров’я (менше навантаження на серце, судини, суглоби, не буде ендокринних розладів).
 • Функціональні дослідження AgeFree визначають Ваші індивідуальні параметри, як от індекс маси тіла, індекс «окружність талії/окружність стегна», швидкість обміну речовин, кількість жирової і м’язової маси в організмі.
 • Рекомендації AgeFree забезпечать Вам зниження маси тіла без відчуття голоду і надмірних фізичних навантажень у спортзалі, а також позбавлять Вас від страху дивитися на себе у дзеркало та приміряти новий одяг.

Запобігти появі
цукрового діабету

Детальніше
 • Згідно з даними ВООЗ, за останні 25 років кількість хворих на цукровий діабет збільшилася більше ніж утричі, а до 2040 року цукровим діабетом буде страждати кожен 10-й житель планети.
 • Лабораторні дослідження AgeFree допоможуть проаналізувати Вашу вагу і склад тіла, рівень глюкози в крові в дану мить, а також середній показник за останні 3 місяці.
 • Рекомендації AgeFree містять інформацію, як себе застерегти й на чому зробити акцент у харчуванні, зробивши їжу смачною та корисною.

Позбутися
задишки

Детальніше
 • Задишка — це порушення дихання, яке супроводжується збільшенням частоти дихальних рухів (у нормі частота дихання в дорослої людини становить 14–20 за хвилину). Що нижче рівень здоров’я, то при меншому навантаженні з’являється задишка.
 • Функціональні дослідження AgeFree покажуть насичення Вашої крові киснем, а також за допомогою спірометрії оцінити функціональні резерви Вашої дихальної системи.
 • Після тестування серцево-судинної системи під час фізичних навантажень Рекомендації AgeFree розкажуть, у яких пульсових зонах потрібно займатися спортом, підвищити витривалість і адаптаційні резерви.

Уникнути проблем
зі спиною та суглобами

Детальніше
 • Упродовж життя зв’язки «зношуються», м’язи втрачають еластичність, зменшується рухливість суглобів, відповідно, гіршає здатність керувати своїм тілом. Через це порушується осанка і зменшується амплітуда рухів у суглобах.
 • Для того, щоби дізнатися стан свого опорно-рухового апарату, Функціоанальні дослідження AgeFree оцінять кількість кісткової тканини в організмі, стан хребта і стоп, а також допоможуть зрозуміти наскільки рухливі Ваші суглоби.
 • Лабораторні дослідження AgeFree визначать ранні маркери захворювань суглобів (С-реактивний білок, сечова кислота, кількість кальцію і вітаміну Д).
 • Рекомендації AgeFree допоможуть усунути негативні фактори за допомогою правильного харчування, індивідуально підібраного комплексу вправ та висновку професіонала.

Знизити ймовірність
онкозахворювань

Детальніше
 • Ризик захворіти раком на якомусь етапі життя є в кожного 5 мужчини та кожної 6 жінки. Це дані Всесвітньої організації охорони здоров’я, на основі показників 2019 року.
 • Приблизно 57 % випадків раку спричинені п’ятьма основними факторами ризику, пов’язаними із поведінкою та харчуванням, як-от високий індекс маси тіла, недостатнє вживання в їжу фруктів та овочів, недостатня фізична активність, низька поінформованість щодо важливості боротьби зі стресом, куріння та вживання алкоголю.
 • Функціональні дослідження AgeFree дають змогу виявити всі фактори ризику, а Рекомендації AgeFree нададуть детальний індивідуальний гайд-лайн для їх усунення.

КАРТА ЗДОРОВ’Я

Це путівник у світ кращого фізичного стану і нових функціональних можливостей Вашого організму. Карта здоров’я – це Ваш шанс стати кращою версією себе.

У Карті здоров’я ми зібрали разом кращі досягнення сучасної медицини, діагностики, математики, фізіології і дієтології. Ми не тільки допоможемо вам досягнути бажаних результатів, але і підкажемо, як додати до життя додаткові роки сили і молодості.

За результатами функціонального дослідження і лабораторної діагностики ми повністю оцифруємо Ваш організм. За ключовими 15 тригерами у конкретних цифрах виявимо ідеальні параметри Вашої кращої версії себе, до яких потрібно прагнути.

Карта здоров’я складається із трьох частин:

1. Рекомендації

2. Функціональні дослідження

3. Лабораторні дослідження

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Це повноцінний алгоритм способу життя, який складається із конкретних цільових показників і методики їх досягнення, використовуючи індивідуальну програму харчування, план фізичних навантажень і рекомендацій щодо корекції способу життя. Виконуючи цей детальний покроковий план, Ви зможете якнайшвидше підвищити рівень свого здоров’я, позбутися надмірної маси тіла, набути привабливу рельєфність м’язів, а також відкоригувати всі функціональні відхилення, які впливають на якість Вашого життя.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Це повне оцифрування Вашого організму. У ньому міститься докладна інформація про ступінь Вашої адаптивності до фізичних навантажень, резерви організму, стан серцево-судинної, дихальної системи, опорно-рухового апарату, швидкості метаболізму, а також про композицію тіла і його антропометричні параметри.

ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Невід’ємна частина програми оцінювання Вашого рівня здоров’я, без якої важко оцінити і скорегувати функціональні властивості ендокринної, травної систем, ліпідного обміну, повноцінності раціону харчування. Ці дослідження необхідні для встановлення Ваших оптимальних смарт-цілей і створення шляху для їх досягнення.

Наша команда

 • Світова наука йде вперед і темпи її розвитку збільшуються з геометричною прогресією. Природно, що одна із перших галузей, де мають використовуватися досягнення науки, — це сфера охорони здоров’я. Ми, спеціалісти Центру здоров’я AgeFree, відслідковуємо всі найактуальніші тенденції щодо удосконалення себе продовження молодості, щоби Ви з нашою допомогою могли скористатися ними для збільшення якості і тривалості Вашого життя.

  Павловський
  Сергій Анатолійович

  Заступник ректора з наукової роботи Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор медицних наук, доцент

 • Чи можемо ми собі уявити, що всім людям на планеті ідеально пасує той самий костюм? Звісно, що ні, це дурниці… Тоді чому ж усі намагаються знайти універсальну дієту або ідеальний вид спорту, який допоможе всім стати здоровішими і прожити довше? AgeFree — це індивідуальний підхід у Вашому прагненні бути вільними від віку, негативних емоцій і факторів ризику, які суттєво впливають на тривалість Вашого життя. Наша карта здоров’я — це план, який ідеально підходить Вашому організму, дотримуючись якого Ви зможете, не гублячись у світі величезної кількості доступної інформації, підвищувати свій рівень здоров’я. Адже кожен має займатися своєю справою: Ви — жити щасливе життя, а ми — забезпечувати його якість і тривалість!

  Павловська
  Марина Олександрівна

  Сімейний лікар, кандидат медичних наук

 • На мою думку, AgeFree — це необхідність, продиктована часом. Зараз люди як ніколи багато уваги присвячують своєму здоров’ю, особливо чинникам, які дають змогу зберегти його щонайдовше. Саме це і є нашою метою — підібрати комплекс рекомендацій, які будуть доступні і які можна буде застосовувати всіма без винятку, проте, водночас, зважаючи на побажання й особливості кожної людини. І оскільки, з огляду на кількість наших клієнтів та їх досягнень, ми обрали правильний шлях, нам залишається лише розвиватися в заданому напрямі!!

  Побережна
  Наталія Михайлівна

  Медичний психолог, дієтолог

 • Я, як спеціаліст у галузі лабораторної діагностики вищої категорії, можу впевнено сказати, що майбутнє за профілактичною медициною! Усі чудово розуміють, що хворобі легше запобігти, ніж її лікувати, проте мало-хто знає як це зробити. Особливо, зважаючи на індивідуальну схильність кожної людини до певних проблем зі здоров’ям, яка, безумовно, є. AgeFreе бере на себе функцію провідника у Ваш внутрішній світ! Завдяки комплексності підходу, ми можемо визначити всі слабкі місця у Вашому організмі, вказати на них, а також надати рекомендації щодо їх укріплення, використовуючи останні наукові відкриття!

  Натрус
  Лариса Валентинівна

  Доктор медичних наук, професор, Директор НДІ експериментальної та клінічної медицини

 • Скільки разів кожен із нас чув про те, що всі хвороби від нервів? Можу припустити, що достатньо багато… І неспроста! Дійсно, нервова система впливає на кожну клітинку нашого організму, і про це потрібно пам’ятати постійно. Наскільки виснажена наша нервова система, чи правильно вона працює, чи може вона витримати те навантаження, яке ми беремо на себе у сучасному ритмі життя, як Ви будете переносити фізичне навантаження? На всі ці та інші питання можна отримати відповіді, пройшовши діагностику в AgeFreе, оскільки тільки тут зібрані найкращі спеціалісти і є найновіші обладнання для максимально конструктивного підходу до питань продовження життя й покращення його якості!

  Апихтін
  Констянтин Анатолійович

  Кандидат медичних наук, науковий співробітник Інституту гігієни праці

 • Сучасні тенденції такі, що ми прагнемо отримати максимальний ефект протягом мінімальної кількості часу і, бажано, витрачених ресурсів. Центр здоров’я AgeFreе повністю відповідає цим критеріям — тільки тут, витративши тільки 1,5 години свого часу, Ви отримаєте унікальну можливість дізнатися про себе таку кількість корисної інформації, і проконсультуватися одночасно в понад 10 експертів зі сфери наукової і практичної медицини, які є професіоналами у сфері підтримки здоров’я, продовження життя й покращення його якості.

  Ляхоцька
  Ада Володимирівна

  Терапевт, кардіолог, асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 НМУ імені О.О. Богомольця

 • Я — ортопед-травматолог, який веде активну медичну практику. Дуже часто у своїй професійній діяльності я зустрічаюся із клінічними випадками, в яких хірургічне втручання є неминучим. Проте, що найважливіше, у дуже багатьох пацієнтів без нього можна було б обійтися, якби цей пацієнт пройшов елементарний огляд у спеціаліста на ранній стадії. Опорно-руховий апарат — це така довершена система, що упродовж досить тривалого часу вона здатна компенсувати свої недоліки і людина навіть не підозрюватиме, що з нею відбувається щось не те. Саме тут і потрібен AgeFreе, який дає змогу своєчасно оцінити стан Вашого кістково-м’язового каркасу і дати рекомендації щодо продовження його «терміну експлуатації».

  Яровий
  Дмитро Михайлович

  Кандидат медичних наук, ортопед-травматолог, науковий співробітник ДУ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України»

 • Жоден процес у нашому організмі не відбувається без участі кисню. Є лише один об’єктивний критерій, завдяки якому можна оцінити рівень здоров’я — це максимальна кількість кисню, яку Ваш організм здатен спожити і правильно використати за одиницю часу. І раніше виміряти цей показник було неможливо, якщо ти не був членом Олімпійської збірної. AgeFreе привідкриває для Вас завісу спорту високих досягнень і дає змогу використати цей секретний інструмент для своїх цілей! Під час проведення кардіо-респіраторного тесту Ви не тільки дізнаєтеся про рівень Вашої фізичної витривалості, але і зможете визначити, при якому навантаженні Вам потрібно тренуватися, щоби їх покращити, зменшити вагу, збільшити м’язову масу та багато інших приємних бонусів!:)

  Очеретько
  Борис Євгенович

  Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший науковий співробітник НДІ Інституту фізкультури

 • Як кардіолог команди AgeFreе, я хочу нагадати, що станом на 2016 рік, захворювання серцево-судинної системи були причиною 66 % смертей в Україні, 55 % у Росії та 51,7 % у світі. Кожну мислячу людину це має достатньо стимулювати, щоби поцікавитися станом свого серця, його функціональними властивостями у стані спокою і під час фізичного навантаження, впливу на нього різних стресових факторів і не тільки. В AgeFreе для цього створені ідеальні умови, що дає нам змогу із максимальною точністю об’єктивно оцінити і спланувати комплекс заходів для усунення проблем у разі їх наявності, і для покращення серцевої діяльності, якщо у Вас усе гаразд!

  Лазарєва
  Катерина Павлівна

  Асистент кафедри внутрішньої медицини №2 НМУ імені О.О. Богомольця, кардіолог

 • Гадаю, ніхто не сумнівається, що фізична активність є однією із необхідних умов для підтримки здоров’я. Проте як дізнатися, який вид діяльності і в якому обсязі принесе максимум користі саме Вашому організму без шкоди серцево-судинній системі та опорно-руховому апарату? AgeFreе знає відповідь на це питання для кожного із вас! Завдяки ретельно відпрацьованому алгоритму, ми беремо до уваги Ваші генетичні предиктори, набуті особливості, і, звісно ж, особисті побажання й уподобання, щоби розробити таку програму тренувань, яка буде Вам корисною і приноситиме задоволення за мінімальних затратах часу.

  Єракова
  Любов Анатоліївна

  Кандидат наук із фізичного виховання і спорту, доцент каяедри здоров'я, фітнесу і рекреації

 • Основна ціль команди AgeFreе полягає у збільшенні Вашого рівня здоров’я і тривалості життя. Для цього в нашому арсеналі є два основних засоби — оптимальна дієта і адекватне фізичне навантаження. Я, як відповідальна за перший чинник, можу впевнено заявити, що харчування має величезний вплив на наш зовнішній вигляд, самопочуття, стан шкіри. Дізнавшись скільки й чого Вам потрібно їсти, Ви зробите безцінну інвестицію у Ваше здоров’я у майбутньому!

  Паламар
  Віра Анатоліївна

  Кандидат наук, дієтолог

 • Павловський
  Сергій Анатолійович

  Заступник ректора з наукової роботи Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, кандидат медичних наук, доцент

  "Світова наука йде вперед і темпи її розвитку збільшуються з геометричною прогресією. Природно, що одна із перших галузей, де мають використовуватися досягнення науки, — це сфера охорони здоров’я. Ми, спеціалісти Центру здоров’я AgeFree, відслідковуємо всі найактуальніші тенденції щодо удосконалення себе продовження молодості, щоби Ви з нашою допомогою могли скористатися ними для збільшення якості і тривалості Вашого життя."

 • Павловська
  Марина Олександрівна

  Сімейний лікар, кандидат медичних наук

  "Чи можемо ми собі уявити, що всім людям на планеті ідеально пасує той самий костюм? Звісно, що ні, це дурниці… Тоді чому ж усі намагаються знайти універсальну дієту або ідеальний вид спорту, який допоможе всім стати здоровішими і прожити довше? AgeFree — це індивідуальний підхід у Вашому прагненні бути вільними від віку, негативних емоцій і факторів ризику, які суттєво впливають на тривалість Вашого життя. Наша карта здоров’я — це план, який ідеально підходить Вашому організму, дотримуючись якого Ви зможете, не гублячись у світі величезної кількості доступної інформації, підвищувати свій рівень здоров’я. Адже кожен має займатися своєю справою: Ви — жити щасливе життя, а ми — забезпечувати його якість і тривалість!"

 • Побережна
  Наталія Михайлівна

  Медичний психолог, дієтолог

  "На мою думку, AgeFree — це необхідність, продиктована часом. Зараз люди як ніколи багато уваги присвячують своєму здоров’ю, особливо чинникам, які дають змогу зберегти його щонайдовше. Саме це і є нашою метою — підібрати комплекс рекомендацій, які будуть доступні і які можна буде застосовувати всіма без винятку, проте, водночас, зважаючи на побажання й особливості кожної людини. І оскільки, з огляду на кількість наших клієнтів та їх досягнень, ми обрали правильний шлях, нам залишається лише розвиватися в заданому напрямі!!"

 • Натрус
  Лариса Валентинівна

  Доктор медичних наук, професор, Директор НДІ експериментальної та клінічної медицини

  "Я, як спеціаліст у галузі лабораторної діагностики вищої категорії, можу впевнено сказати, що майбутнє за профілактичною медициною! Усі чудово розуміють, що хворобі легше запобігти, ніж її лікувати, проте мало-хто знає як це зробити. Особливо, зважаючи на індивідуальну схильність кожної людини до певних проблем зі здоров’ям, яка, безумовно, є. AgeFreе бере на себе функцію провідника у Ваш внутрішній світ! Завдяки комплексності підходу, ми можемо визначити всі слабкі місця у Вашому організмі, вказати на них, а також надати рекомендації щодо їх укріплення, використовуючи останні наукові відкриття!"

 • Апихтін
  Констянтин Анатолійович

  Кандидат медичних наук, науковий співробітник Інституту гігієни праці

  "Скільки разів кожен із нас чув про те, що всі хвороби від нервів? Можу припустити, що достатньо багато… І неспроста! Дійсно, нервова система впливає на кожну клітинку нашого організму, і про це потрібно пам’ятати постійно. Наскільки виснажена наша нервова система, чи правильно вона працює, чи може вона витримати те навантаження, яке ми беремо на себе у сучасному ритмі життя, як Ви будете переносити фізичне навантаження? На всі ці та інші питання можна отримати відповіді, пройшовши діагностику в AgeFreе, оскільки тільки тут зібрані найкращі спеціалісти і є найновіші обладнання для максимально конструктивного підходу до питань продовження життя й покращення його якості!"

 • Ляхоцька
  Ада Володимирівна

  Терапевт, кардіолог, асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 НМУ імені О.О. Богомольця

  "Сучасні тенденції такі, що ми прагнемо отримати максимальний ефект протягом мінімальної кількості часу і, бажано, витрачених ресурсів. Центр здоров’я AgeFreе повністю відповідає цим критеріям — тільки тут, витративши тільки 1,5 години свого часу, Ви отримаєте унікальну можливість дізнатися про себе таку кількість корисної інформації, і проконсультуватися одночасно в понад 10 експертів зі сфери наукової і практичної медицини, які є професіоналами у сфері підтримки здоров’я, продовження життя й покращення його якості."

 • Яровий
  Дмитро Михайлович

  Кандидат медичних наук, ортопед-травматолог, науковий співробітник ДУ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України»

  "Я — ортопед-травматолог, який веде активну медичну практику. Дуже часто у своїй професійній діяльності я зустрічаюся із клінічними випадками, в яких хірургічне втручання є неминучим. Проте, що найважливіше, у дуже багатьох пацієнтів без нього можна було б обійтися, якби цей пацієнт пройшов елементарний огляд у спеціаліста на ранній стадії. Опорно-руховий апарат — це така довершена система, що упродовж досить тривалого часу вона здатна компенсувати свої недоліки і людина навіть не підозрюватиме, що з нею відбувається щось не те. Саме тут і потрібен AgeFreе, який дає змогу своєчасно оцінити стан Вашого кістково-м’язового каркасу і дати рекомендації щодо продовження його «терміну експлуатації»."

 • Очеретько
  Борис Євгенович

  Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший науковий співробітник НДІ Інституту фізкультури

  "Жоден процес у нашому організмі не відбувається без участі кисню. Є лише один об’єктивний критерій, завдяки якому можна оцінити рівень здоров’я — це максимальна кількість кисню, яку Ваш організм здатен спожити і правильно використати за одиницю часу. І раніше виміряти цей показник було неможливо, якщо ти не був членом Олімпійської збірної. AgeFreе привідкриває для Вас завісу спорту високих досягнень і дає змогу використати цей секретний інструмент для своїх цілей! Під час проведення кардіо-респіраторного тесту Ви не тільки дізнаєтеся про рівень Вашої фізичної витривалості, але і зможете визначити, при якому навантаженні Вам потрібно тренуватися, щоби їх покращити, зменшити вагу, збільшити м’язову масу та багато інших приємних бонусів!:)"

 • Лазарєва
  Катерина Павлівна

  Асистент кафедри внутрішньої медицини №2 НМУ імені О.О. Богомольця, кардіолог

  "Як кардіолог команди AgeFreе, я хочу нагадати, що станом на 2016 рік, захворювання серцево-судинної системи були причиною 66 % смертей в Україні, 55 % у Росії та 51,7 % у світі. Кожну мислячу людину це має достатньо стимулювати, щоби поцікавитися станом свого серця, його функціональними властивостями у стані спокою і під час фізичного навантаження, впливу на нього різних стресових факторів і не тільки. В AgeFreе для цього створені ідеальні умови, що дає нам змогу із максимальною точністю об’єктивно оцінити і спланувати комплекс заходів для усунення проблем у разі їх наявності, і для покращення серцевої діяльності, якщо у Вас усе гаразд!"

 • Єракова
  Любов Анатоліївна

  Кандидат наук із фізичного виховання і спорту, доцент кафедри здоров'я, фітнесу і рекреації

  "Гадаю, ніхто не сумнівається, що фізична активність є однією із необхідних умов для підтримки здоров’я. Проте як дізнатися, який вид діяльності і в якому обсязі принесе максимум користі саме Вашому організму без шкоди серцево-судинній системі та опорно-руховому апарату? AgeFreе знає відповідь на це питання для кожного із вас! Завдяки ретельно відпрацьованому алгоритму, ми беремо до уваги Ваші генетичні предиктори, набуті особливості, і, звісно ж, особисті побажання й уподобання, щоби розробити таку програму тренувань, яка буде Вам корисною і приноситиме задоволення за мінімальних затратах часу."

 • Паламар
  Віра Анатоліївна

  Кандидат наук, дієтолог

  "Основна ціль команди AgeFreе полягає у збільшенні Вашого рівня здоров’я і тривалості життя. Для цього в нашому арсеналі є два основних засоби — оптимальна дієта і адекватне фізичне навантаження. Я, як відповідальна за перший чинник, можу впевнено заявити, що харчування має величезний вплив на наш зовнішній вигляд, самопочуття, стан шкіри. Дізнавшись скільки й чого Вам потрібно їсти, Ви зробите безцінну інвестицію у Ваше здоров’я у майбутньому!"

Експерти про нас

 • Лазоришинець
  Василь Васильович

  Український кардіохірург, директор Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова НАМН України, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор

  "AgeFree бере на себе дуже важливу функцію – скринінгового контролю організму, у такий спосіб мінімізуючи ймовірність виникнення серцево-судинних катастроф."

 • Кравченко
  Олег Миколайович

  Президент Асоціації спортивної боротьби України

  “Для того, щоби спортсмен міг активно розвиватися і чогось досягати, йому потрібен ретельний контроль основних показників його здоров’я. AgeFree саме представляє послугу швидкого і комплексного моніторингу стану організму, що дає змогу уникнути виснаження, вчасно реагувати на погіршення певних показників і досягти максимального результату без шкоди здоров’ю.”

 • Долженко
  Марина Миколаївна

  Доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика

  "Сьогодні профілактика захворювань є пріоритетним напрямком в сучасній медицині. Зусилля та кошти, які затрачені на високотехнологічні методи лікування 10 хворих, можна використати на профілактичні обстеження 100 здорових людей, щоб не допустити розвитку тяжких ускладнень. Тому створення Центру здоров’я AgeFree для визначення стану здоров‘я у цифровому аспекті є актуальним напрямком сучасної медицини. "

 • Омельчук
  Сергій Тихонович

  Директор Інституту гігієни і екології, лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор

  “На жаль, зараз усі почали забувати про те, що для нормальної життєдіяльності організму потрібні певні умови, як, наприклад, відповідна температура, вологість, свіже повітря, достатнє освітлення під час роботи й повний брак світла під час сну. Це й багато іншого враховує AgeFree, розробляючи свої рекомендації, і в цьому запорука успіху.”

 • Черкасов
  Віктор Гаврилович

  Головний анатом України, завідуючий кафедри анатомії людини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор

  "В анатомії людини рідко трапляється однозначна норма або незаперечна патологія, адже кожен із нас особливий. Для того, щоби досягнути успіху в чомусь, потрібно правильно використовувати свої особливості, що й допомагає робити AgeFree!"

 • Березюк
  Галина

  Керівник FitnessConnectUA

  “Зараз спостерігається тенденція до здорового способу життя, люди намагаються займатися фітнесом і правильно харчуватися, проте роблять це наздогад. Дякую команді AgeFree за розумний підхід до здоров’я, якісну аналітичну роботу та індивідуальні рекомендації. Неймовірно, як багато показників можна отримати лише за 1,5 години, а також те, як швидко формується звіт із рекомендаціями. Дякую, що дбаєте про найважливіше — про здоров’я. Успіхів у вашій роботі!”

 • Гладуш
  Юрій Іванович

  Медичний директор клініки CityDoctor, кандидат медичних наук, доцент, протягом 15 років головний лікар НДСЛ «Охматдит»

  "AgeFree зайняв місце ланки, якої бракувало в нашій сфері охорони здоров’я. Весь світ говорить про те, що профілактика і скринінгові дослідження мають бути в пріоритеті, проте мало-хто робить це насправді."

 • Ткаченко
  Юрій Іванович

  Майстер спорту України з боксу. Заслужений тренер України з боксу. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

  "Зібрати команду однодумців, тим паче в такому непростому і важливому напрямі як здоров’я людини, — це заслуговує всілякої уваги! Слова вдячності колективу AgeFree за ініціативні починання й щирі побажання успіхів у взаємодії спеціалістів, і допомоги клієнтів компанії."

 • Щербина
  Юрій Володимирович

  Президент Міжнародної федерації гирьового спорту, рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, професор, майстер спорту

  “Людина здатна зробити набагато більше, ніж може собі уявити. Потрібно тільки об’єктивно оцінити свої ресурси і правильно їх використати. У AgeFree є всі можливості, щоби Вам допомогти в цьому!”

 • Черняк
  Віктор Анатолійович

  Директор університетської клініки КНУ імені Т. Шевченка, доктор медичних наук, професор

  “Дослідження світу стосуються здебільшого вивчення хвороб та їх лікування, це зумовлене комерцією. І лише небагато людей розуміє, що увагу потрібно приділяти передусім здоров’ю, оцінюванню його стану та індивідуальним алгоритмам підтримки, профілактиці захворювань і їх виявленню на ранній стадії, що успішно робить AgeFree.”

 • Бульда
  Володимир Іванович

  Кардіолог, доктор медичних наук, професор

  "Серце — один із життєво важливих органів у нашому тілі. Щоби воно служило Вам максимально довго й без порушень, потрібно адекватно навантажувати його і давати час для відпочинку. AgeFree допоможе вам витримати баланс!"

 • Камінський
  В’ячеслав Володимирович

  Доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України. Директор Київського міського Центру репродуктивної та перинатальної медицини

  "Здоров’я — це ресурс, який ми щоденно розтрачаємо. Не економно, не поповнюючи запас. Якими б вихідними даними нас не обдарувала б природа, не можна їх бездумно марнувати! Насамперед, забезпечити його можна, ведучи здоровий спосіб життя. Тому я вітаю створення Центру здоров’я AgeFree і чекаю від нього хороших результатів — укріплення здоров’я наших жінок і майбутніх поколінь."

 • Родіонова
  Людмила Яківна

  Завідуюча відділенням терапії Київської міської клінічної лікарні №4, лікар вищої категорії

  "Ми, практичні лікарі, лікуємо захворювання відповідними медичними препаратами, проте це необхідно тільки в крайніх випадках. Здебільшого багатьох проблем зі здоров’ям можна уникнути, підібравши відповідне харчування й дотримуючись певного рівня фізичного навантаження. Допомогти Вам у підборі і врахувати всі особливості Вашого організму допоможуть спеціалісти AgeFree."

 • Лук’янцева
  Галина Володимирівна

  Доктор біологічних наук, професор кафедри медико-біологічних дисциплін Національного університету фізичного виховання і спорту України

  “Спеціалісти AgeFree після проведення аналізу показників Вашого здоров’я, нададуть необхідні рекомендації, дотримуючись яких Ви зможете оптимізувати функціонування фізіологічних механізмів Вашого організму. Це дасть змогу уповільнити процес старіння і зменшить Ваш біологічний вік.”

  Блог

  18 вер. 2020

  Довголіття

  Здоровий спосіб життя зараз важливий як ніколи

    Важливість здорового способу життя — не новина. Ми всі знаємо про важливість турботи про…

  Cвітовий досвід

  02 вер. 2020

  Медицина

  Ожиріння — фактор ризику необхідності штучної вентиляції…

    У дорослих, які не досягли 65 років, ожиріння було пов’язане з підвищеним ризиком підключення…

  Cвітовий досвід

  19 серп. 2020

  Наука

  Дослідження показує, що здоровий спосіб життя може…

      Нове дослідження виявило, що ризик розвитку деменції можна значно зменшити, якщо вести здоровий…

  Cвітовий досвід

  30 лип. 2020

  Спорт

  Підвищений артеріальний тиск під час та після…

    Підвищення артеріального тиску під час фізичних навантажень та затримка його відновлення після фізичного навантаження…

  Cвітовий досвід

  Партнери

  Ви можете записатися на консультацію, заповнивши форму нижче або подзвонивши за вказаним номером телефону

  +38 050 333 30 33

  Неверный ввод
  Неверный ввод
  Неверный ввод
  Copyright © Age Free 2021 Усі права захищені