СТАНЬ
КРАЩОЮ
ВЕРСІЄЮ СЕБЕ


Бажаєш дізнатися свій рівень здоров’я?
Пройти тест

НАШІ ПРОГРАМИ

 • КАРТА
  ЗДОРОВ’Я


  Пакет включає всі необхідні обстеження. За їх результатами лікарі створюють вашу індивідуальну програму корекції

  8 100 грн.

  Замовити

  Дізнатися більше

 • ФІТНЕС
  ТЕСТУВАННЯ


  Дозволяє оцінити загальний рівень вашого здоров’я, зробити аналіз складу тіла та отримати консультацію щодо правильних тренувань та харчування

  750 грн.

  Замовити

  Дізнатися більше

 • АНАЛІЗ
  СКЛАДУ ТІЛА


  Дає змогу оцінити склад вашого тіла та ефективність тренувань. Проводиться на професійному аналізаторі тіла Inbody

  450 грн.

  Замовити

  Дізнатися більше

 • ВИЗНАЧЕННЯ
  ПУЛЬСОВИХ ЗОН


  Дозволяє визначити рівень максимального споживання кисню (VO2MAX), витривалість, пульсові зони і стан міокарду

  2 300 грн.

  Замовити

  Дізнатися більше

 • ЛАБОРАТОРНІ
  ДОСЛІДЖЕННЯ


  Панель зібрана на основі міжнародної панелі OpenLongevity і дає змогу оцінити стан усіх основних систем організму

  3 400 грн.

  Замовити

  Дізнатися більше

 • ФУНКЦІОНАЛЬНІ
  ДОСЛІДЖЕННЯ


  Програма дає змогу оцінити стан здоров’я та функціональні можливості організму, розробити індивідуальні рекомендації з харчування та тренувань

  7 100 грн.

  Замовити

  Дізнатися більше

 • КОНСУЛЬТАЦІЯ
  ДІЄТОЛОГА


  Пакет включає діагностику складу тіла, базові принципи й рекомендації щодо правильного харчування

  700 грн.

  Замовити

  Дізнатися більше

 • ДРУК ЦИФРОВОЇ
  КАРТИ ЗДОРОВ’Я


  Ви отримаєте роздруковані матеріали у вигляді 3-х журналів розміром А4 (функціональна та лабораторна діагностика, рекомендації)

  500 грн.

  Замовити

  Дізнатися більше

 • КЕРУВАННЯ
  ВАГОЮ


  Дослідження обміну речовин, аналіз складу тіла, консультація дієтолога, базове меню та продуктовий кошик

  2 300 грн.

  Замовити

  Дізнатися більше

  КАРТА ЗДОРОВ’Я

  путівник у світ кращого фізичного стану
  та нових можливостей вашого організму

  лише 1,5 години вашого часу
  на проходження діагностики
  розгорнута консультація
  та повна інформаційна підтримка

  ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

  Резервуєте час дослідження за телефоном або через заявку з сайту
  Проходите функціональну діагностику за допомогою унікального апаратного комплексу, здаєте аналіз крові
  Ваші первинні показники надходять в нашу програму, розроблену математиками та IT-фахівцями. За допомогою нейромереж програма автоматично опрацьовує ваші дані. Таким чином, ми знімаємо 1 500 показників та отримуємо повну цифрову модель вашого організму
  Ваші показники аналізують провідні лікарі, професори та доктори медичних наук, і вносять свої висновки
  Ви отримуєте вашу особисту карту здоров’я.
  Карта складається з трьох частин:

  Дивитись
  PDF

  Функціональні дослідження (інформація про ступінь адаптивності до фізичних навантажень, резерви організму, стан серцево-судинної, дихальної системи, опорно-рухового апарату, швидкості метаболізму, а також про композицію тіла і його антропометричні параметри).

  Дивитись
  PDF

  Лабораторні дослідження (за ними оцінюють та коригують функціональні властивості ендокринної, травної систем, ліпідного обміну, повноцінності раціону харчування)

  Дивитись
  PDF

  Рекомендації (алгоритм способу життя, що включає індивідуальну програму харчування, план фізичних навантажень та рекомендації щодо корекції способу життя)

  96 годин – загальний час підготовки результатів


  Під час видачі карти здоров’я, лікар нашого центру розгляне разом з вами всі результати, пояснить харчування та вмотивує розпочати шлях до вашої кращої версії себе.

  Наша команда

  • Наш центр здоров’я й довголіття — це основний критерій формування програми, оздоровлення й оцінювання її ефективності. «Індустрія здоров’я», сформована на основі принципів приватно-державного партнерства, — ось це наш шлях, який виведе Україну із безодні захворювань. Суттю нової стратегії охорони здоров’я є управління здоров’ям індивіда.

   АПАНАСЕНКО
   Геннадій Леонідович

   Засновник спеціальності «санологія» (спеціаліст у сфері здоров'я), засновник кафедри санології і спортивної медицини НМАПО імені А.Л. Шупика, Президент Міжнародної асоціації спеціалістів зі здоров'я, доктор медицних наук, професор

  • Світова наука йде вперед і темпи її розвитку збільшуються з геометричною прогресією. Природно, що одна із перших галузей, де мають використовуватися досягнення науки, — це сфера охорони здоров’я. Ми, спеціалісти Центру здоров’я AgeFree, відслідковуємо всі найактуальніші тенденції щодо удосконалення себе продовження молодості, щоби Ви з нашою допомогою могли скористатися ними для збільшення якості і тривалості Вашого життя.

   Павловський
   Сергій Анатолійович

   Заступник ректора з наукової роботи Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, кандидат медичних наук, доцент

  • Чи можемо ми собі уявити, що всім людям на планеті ідеально пасує той самий костюм? Звісно, що ні, це дурниці… Тоді чому ж усі намагаються знайти універсальну дієту або ідеальний вид спорту, який допоможе всім стати здоровішими і прожити довше? AgeFree — це індивідуальний підхід у Вашому прагненні бути вільними від віку, негативних емоцій і факторів ризику, які суттєво впливають на тривалість Вашого життя. Наша карта здоров’я — це план, який ідеально підходить Вашому організму, дотримуючись якого Ви зможете, не гублячись у світі величезної кількості доступної інформації, підвищувати свій рівень здоров’я. Адже кожен має займатися своєю справою: Ви — жити щасливе життя, а ми — забезпечувати його якість і тривалість!

   Павловська
   Марина Олександрівна

   Сімейний лікар, кандидат медичних наук

  • На мою думку, AgeFree — це необхідність, продиктована часом. Зараз люди як ніколи багато уваги присвячують своєму здоров’ю, особливо чинникам, які дають змогу зберегти його щонайдовше. Саме це і є нашою метою — підібрати комплекс рекомендацій, які будуть доступні і які можна буде застосовувати всіма без винятку, проте, водночас, зважаючи на побажання й особливості кожної людини. І оскільки, з огляду на кількість наших клієнтів та їх досягнень, ми обрали правильний шлях, нам залишається лише розвиватися в заданому напрямі!!

   Побережна
   Наталія Михайлівна

   Медичний психолог, дієтолог

  • Я, як спеціаліст у галузі лабораторної діагностики вищої категорії, можу впевнено сказати, що майбутнє за профілактичною медициною! Усі чудово розуміють, що хворобі легше запобігти, ніж її лікувати, проте мало-хто знає як це зробити. Особливо, зважаючи на індивідуальну схильність кожної людини до певних проблем зі здоров’ям, яка, безумовно, є. AgeFreе бере на себе функцію провідника у Ваш внутрішній світ! Завдяки комплексності підходу, ми можемо визначити всі слабкі місця у Вашому організмі, вказати на них, а також надати рекомендації щодо їх укріплення, використовуючи останні наукові відкриття!

   Натрус
   Лариса Валентинівна

   Доктор медичних наук, професор, Директор НДІ експериментальної та клінічної медицини

  • Скільки разів кожен із нас чув про те, що всі хвороби від нервів? Можу припустити, що достатньо багато… І неспроста! Дійсно, нервова система впливає на кожну клітинку нашого організму, і про це потрібно пам’ятати постійно. Наскільки виснажена наша нервова система, чи правильно вона працює, чи може вона витримати те навантаження, яке ми беремо на себе у сучасному ритмі життя, як Ви будете переносити фізичне навантаження? На всі ці та інші питання можна отримати відповіді, пройшовши діагностику в AgeFreе, оскільки тільки тут зібрані найкращі спеціалісти і є найновіші обладнання для максимально конструктивного підходу до питань продовження життя й покращення його якості!

   Апихтін
   Констянтин Анатолійович

   Кандидат медичних наук, науковий співробітник Інституту гігієни праці

  • Сучасні тенденції такі, що ми прагнемо отримати максимальний ефект протягом мінімальної кількості часу і, бажано, витрачених ресурсів. Центр здоров’я AgeFreе повністю відповідає цим критеріям — тільки тут, витративши тільки 1,5 години свого часу, Ви отримаєте унікальну можливість дізнатися про себе таку кількість корисної інформації, і проконсультуватися одночасно в понад 10 експертів зі сфери наукової і практичної медицини, які є професіоналами у сфері підтримки здоров’я, продовження життя й покращення його якості.

   Ляхоцька
   Ада Володимирівна

   Терапевт, кардіолог, асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 НМУ імені О.О. Богомольця

  • Я — ортопед-травматолог, який веде активну медичну практику. Дуже часто у своїй професійній діяльності я зустрічаюся із клінічними випадками, в яких хірургічне втручання є неминучим. Проте, що найважливіше, у дуже багатьох пацієнтів без нього можна було б обійтися, якби цей пацієнт пройшов елементарний огляд у спеціаліста на ранній стадії. Опорно-руховий апарат — це така довершена система, що упродовж досить тривалого часу вона здатна компенсувати свої недоліки і людина навіть не підозрюватиме, що з нею відбувається щось не те. Саме тут і потрібен AgeFreе, який дає змогу своєчасно оцінити стан Вашого кістково-м’язового каркасу і дати рекомендації щодо продовження його «терміну експлуатації».

   Яровий
   Дмитро Михайлович

   Кандидат медичних наук, ортопед-травматолог, науковий співробітник ДУ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України»

  • Жоден процес у нашому організмі не відбувається без участі кисню. Є лише один об’єктивний критерій, завдяки якому можна оцінити рівень здоров’я — це максимальна кількість кисню, яку Ваш організм здатен спожити і правильно використати за одиницю часу. І раніше виміряти цей показник було неможливо, якщо ти не був членом Олімпійської збірної. AgeFreе привідкриває для Вас завісу спорту високих досягнень і дає змогу використати цей секретний інструмент для своїх цілей! Під час проведення кардіо-респіраторного тесту Ви не тільки дізнаєтеся про рівень Вашої фізичної витривалості, але і зможете визначити, при якому навантаженні Вам потрібно тренуватися, щоби їх покращити, зменшити вагу, збільшити м’язову масу та багато інших приємних бонусів!:)

   Очеретько
   Борис Євгенович

   Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший науковий співробітник НДІ Інституту фізкультури

  • Як кардіолог команди AgeFreе, я хочу нагадати, що станом на 2016 рік, захворювання серцево-судинної системи були причиною 66 % смертей в Україні, 55 % у Росії та 51,7 % у світі. Кожну мислячу людину це має достатньо стимулювати, щоби поцікавитися станом свого серця, його функціональними властивостями у стані спокою і під час фізичного навантаження, впливу на нього різних стресових факторів і не тільки. В AgeFreе для цього створені ідеальні умови, що дає нам змогу із максимальною точністю об’єктивно оцінити і спланувати комплекс заходів для усунення проблем у разі їх наявності, і для покращення серцевої діяльності, якщо у Вас усе гаразд!

   Лазарєва
   Катерина Павлівна

   Асистент кафедри внутрішньої медицини №2 НМУ імені О.О. Богомольця, кардіолог

  • Гадаю, ніхто не сумнівається, що фізична активність є однією із необхідних умов для підтримки здоров’я. Проте як дізнатися, який вид діяльності і в якому обсязі принесе максимум користі саме Вашому організму без шкоди серцево-судинній системі та опорно-руховому апарату? AgeFreе знає відповідь на це питання для кожного із вас! Завдяки ретельно відпрацьованому алгоритму, ми беремо до уваги Ваші генетичні предиктори, набуті особливості, і, звісно ж, особисті побажання й уподобання, щоби розробити таку програму тренувань, яка буде Вам корисною і приноситиме задоволення за мінімальних затратах часу.

   Єракова
   Любов Анатоліївна

   Кандидат наук із фізичного виховання і спорту, доцент каяедри здоров'я, фітнесу і рекреації

  • Основна ціль команди AgeFreе полягає у збільшенні Вашого рівня здоров’я і тривалості життя. Для цього в нашому арсеналі є два основних засоби — оптимальна дієта і адекватне фізичне навантаження. Я, як відповідальна за перший чинник, можу впевнено заявити, що харчування має величезний вплив на наш зовнішній вигляд, самопочуття, стан шкіри. Дізнавшись скільки й чого Вам потрібно їсти, Ви зробите безцінну інвестицію у Ваше здоров’я у майбутньому!

   Паламар
   Віра Анатоліївна

   Кандидат наук, дієтолог

  • АПАНАСЕНКО
   Геннадій Леонідович

   Засновник спеціальності «санологія» (спеціаліст у сфері здоров'я), засновник кафедри санології і спортивної медицини НМАПО імені А.Л. Шупика, Президент Міжнародної асоціації спеціалістів зі здоров'я, доктор медицних наук, професор

   "Наш центр здоров’я й довголіття — це основний критерій формування програми, оздоровлення й оцінювання її ефективності. «Індустрія здоров’я», сформована на основі принципів приватно-державного партнерства, — ось це наш шлях, який виведе Україну із безодні захворювань. Суттю нової стратегії охорони здоров’я є управління здоров’ям індивіда."

  • Павловський
   Сергій Анатолійович

   Заступник ректора з наукової роботи Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, кандидат медичних наук, доцент

   "Світова наука йде вперед і темпи її розвитку збільшуються з геометричною прогресією. Природно, що одна із перших галузей, де мають використовуватися досягнення науки, — це сфера охорони здоров’я. Ми, спеціалісти Центру здоров’я AgeFree, відслідковуємо всі найактуальніші тенденції щодо удосконалення себе продовження молодості, щоби Ви з нашою допомогою могли скористатися ними для збільшення якості і тривалості Вашого життя."

  • Павловська
   Марина Олександрівна

   Сімейний лікар, кандидат медичних наук

   "Чи можемо ми собі уявити, що всім людям на планеті ідеально пасує той самий костюм? Звісно, що ні, це дурниці… Тоді чому ж усі намагаються знайти універсальну дієту або ідеальний вид спорту, який допоможе всім стати здоровішими і прожити довше? AgeFree — це індивідуальний підхід у Вашому прагненні бути вільними від віку, негативних емоцій і факторів ризику, які суттєво впливають на тривалість Вашого життя. Наша карта здоров’я — це план, який ідеально підходить Вашому організму, дотримуючись якого Ви зможете, не гублячись у світі величезної кількості доступної інформації, підвищувати свій рівень здоров’я. Адже кожен має займатися своєю справою: Ви — жити щасливе життя, а ми — забезпечувати його якість і тривалість!"

  • Побережна
   Наталія Михайлівна

   Медичний психолог, дієтолог

   "На мою думку, AgeFree — це необхідність, продиктована часом. Зараз люди як ніколи багато уваги присвячують своєму здоров’ю, особливо чинникам, які дають змогу зберегти його щонайдовше. Саме це і є нашою метою — підібрати комплекс рекомендацій, які будуть доступні і які можна буде застосовувати всіма без винятку, проте, водночас, зважаючи на побажання й особливості кожної людини. І оскільки, з огляду на кількість наших клієнтів та їх досягнень, ми обрали правильний шлях, нам залишається лише розвиватися в заданому напрямі!!"

  • Натрус
   Лариса Валентинівна

   Доктор медичних наук, професор, Директор НДІ експериментальної та клінічної медицини

   "Я, як спеціаліст у галузі лабораторної діагностики вищої категорії, можу впевнено сказати, що майбутнє за профілактичною медициною! Усі чудово розуміють, що хворобі легше запобігти, ніж її лікувати, проте мало-хто знає як це зробити. Особливо, зважаючи на індивідуальну схильність кожної людини до певних проблем зі здоров’ям, яка, безумовно, є. AgeFreе бере на себе функцію провідника у Ваш внутрішній світ! Завдяки комплексності підходу, ми можемо визначити всі слабкі місця у Вашому організмі, вказати на них, а також надати рекомендації щодо їх укріплення, використовуючи останні наукові відкриття!"

  • Апихтін
   Констянтин Анатолійович

   Кандидат медичних наук, науковий співробітник Інституту гігієни праці

   "Скільки разів кожен із нас чув про те, що всі хвороби від нервів? Можу припустити, що достатньо багато… І неспроста! Дійсно, нервова система впливає на кожну клітинку нашого організму, і про це потрібно пам’ятати постійно. Наскільки виснажена наша нервова система, чи правильно вона працює, чи може вона витримати те навантаження, яке ми беремо на себе у сучасному ритмі життя, як Ви будете переносити фізичне навантаження? На всі ці та інші питання можна отримати відповіді, пройшовши діагностику в AgeFreе, оскільки тільки тут зібрані найкращі спеціалісти і є найновіші обладнання для максимально конструктивного підходу до питань продовження життя й покращення його якості!"

  • Ляхоцька
   Ада Володимирівна

   Терапевт, кардіолог, асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 НМУ імені О.О. Богомольця

   "Сучасні тенденції такі, що ми прагнемо отримати максимальний ефект протягом мінімальної кількості часу і, бажано, витрачених ресурсів. Центр здоров’я AgeFreе повністю відповідає цим критеріям — тільки тут, витративши тільки 1,5 години свого часу, Ви отримаєте унікальну можливість дізнатися про себе таку кількість корисної інформації, і проконсультуватися одночасно в понад 10 експертів зі сфери наукової і практичної медицини, які є професіоналами у сфері підтримки здоров’я, продовження життя й покращення його якості."

  • Яровий
   Дмитро Михайлович

   Кандидат медичних наук, ортопед-травматолог, науковий співробітник ДУ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України»

   "Я — ортопед-травматолог, який веде активну медичну практику. Дуже часто у своїй професійній діяльності я зустрічаюся із клінічними випадками, в яких хірургічне втручання є неминучим. Проте, що найважливіше, у дуже багатьох пацієнтів без нього можна було б обійтися, якби цей пацієнт пройшов елементарний огляд у спеціаліста на ранній стадії. Опорно-руховий апарат — це така довершена система, що упродовж досить тривалого часу вона здатна компенсувати свої недоліки і людина навіть не підозрюватиме, що з нею відбувається щось не те. Саме тут і потрібен AgeFreе, який дає змогу своєчасно оцінити стан Вашого кістково-м’язового каркасу і дати рекомендації щодо продовження його «терміну експлуатації»."

  • Очеретько
   Борис Євгенович

   Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший науковий співробітник НДІ Інституту фізкультури

   "Жоден процес у нашому організмі не відбувається без участі кисню. Є лише один об’єктивний критерій, завдяки якому можна оцінити рівень здоров’я — це максимальна кількість кисню, яку Ваш організм здатен спожити і правильно використати за одиницю часу. І раніше виміряти цей показник було неможливо, якщо ти не був членом Олімпійської збірної. AgeFreе привідкриває для Вас завісу спорту високих досягнень і дає змогу використати цей секретний інструмент для своїх цілей! Під час проведення кардіо-респіраторного тесту Ви не тільки дізнаєтеся про рівень Вашої фізичної витривалості, але і зможете визначити, при якому навантаженні Вам потрібно тренуватися, щоби їх покращити, зменшити вагу, збільшити м’язову масу та багато інших приємних бонусів!:)"

  • Лазарєва
   Катерина Павлівна

   Асистент кафедри внутрішньої медицини №2 НМУ імені О.О. Богомольця, кардіолог

   "Як кардіолог команди AgeFreе, я хочу нагадати, що станом на 2016 рік, захворювання серцево-судинної системи були причиною 66 % смертей в Україні, 55 % у Росії та 51,7 % у світі. Кожну мислячу людину це має достатньо стимулювати, щоби поцікавитися станом свого серця, його функціональними властивостями у стані спокою і під час фізичного навантаження, впливу на нього різних стресових факторів і не тільки. В AgeFreе для цього створені ідеальні умови, що дає нам змогу із максимальною точністю об’єктивно оцінити і спланувати комплекс заходів для усунення проблем у разі їх наявності, і для покращення серцевої діяльності, якщо у Вас усе гаразд!"

  • Єракова
   Любов Анатоліївна

   Кандидат наук із фізичного виховання і спорту, доцент кафедри здоров'я, фітнесу і рекреації

   "Гадаю, ніхто не сумнівається, що фізична активність є однією із необхідних умов для підтримки здоров’я. Проте як дізнатися, який вид діяльності і в якому обсязі принесе максимум користі саме Вашому організму без шкоди серцево-судинній системі та опорно-руховому апарату? AgeFreе знає відповідь на це питання для кожного із вас! Завдяки ретельно відпрацьованому алгоритму, ми беремо до уваги Ваші генетичні предиктори, набуті особливості, і, звісно ж, особисті побажання й уподобання, щоби розробити таку програму тренувань, яка буде Вам корисною і приноситиме задоволення за мінімальних затратах часу."

  • Паламар
   Віра Анатоліївна

   Кандидат наук, дієтолог

   "Основна ціль команди AgeFreе полягає у збільшенні Вашого рівня здоров’я і тривалості життя. Для цього в нашому арсеналі є два основних засоби — оптимальна дієта і адекватне фізичне навантаження. Я, як відповідальна за перший чинник, можу впевнено заявити, що харчування має величезний вплив на наш зовнішній вигляд, самопочуття, стан шкіри. Дізнавшись скільки й чого Вам потрібно їсти, Ви зробите безцінну інвестицію у Ваше здоров’я у майбутньому!"

  Експерти про нас

  • Лазоришинець
   Василь Васильович

   Український кардіохірург, директор Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова НАМН України, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор

   "AgeFree бере на себе дуже важливу функцію – скринінгового контролю організму, у такий спосіб мінімізуючи ймовірність виникнення серцево-судинних катастроф."

  • Кравченко
   Олег Миколайович

   Президент Асоціації спортивної боротьби України

   “Для того, щоби спортсмен міг активно розвиватися і чогось досягати, йому потрібен ретельний контроль основних показників його здоров’я. AgeFree саме представляє послугу швидкого і комплексного моніторингу стану організму, що дає змогу уникнути виснаження, вчасно реагувати на погіршення певних показників і досягти максимального результату без шкоди здоров’ю.”

  • Долженко
   Марина Миколаївна

   Доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика

   "Сьогодні профілактика захворювань є пріоритетним напрямком в сучасній медицині. Зусилля та кошти, які затрачені на високотехнологічні методи лікування 10 хворих, можна використати на профілактичні обстеження 100 здорових людей, щоб не допустити розвитку тяжких ускладнень. Тому створення Центру здоров’я AgeFree для визначення стану здоров‘я у цифровому аспекті є актуальним напрямком сучасної медицини. "

  • Омельчук
   Сергій Тихонович

   Директор Інституту гігієни і екології, лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор

   “На жаль, зараз усі почали забувати про те, що для нормальної життєдіяльності організму потрібні певні умови, як, наприклад, відповідна температура, вологість, свіже повітря, достатнє освітлення під час роботи й повний брак світла під час сну. Це й багато іншого враховує AgeFree, розробляючи свої рекомендації, і в цьому запорука успіху.”

  • Черкасов
   Віктор Гаврилович

   Головний анатом України, завідуючий кафедри анатомії людини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор

   "В анатомії людини рідко трапляється однозначна норма або незаперечна патологія, адже кожен із нас особливий. Для того, щоби досягнути успіху в чомусь, потрібно правильно використовувати свої особливості, що й допомагає робити AgeFree!"

  • Березюк
   Галина

   Керівник FitnessConnectUA

   “Зараз спостерігається тенденція до здорового способу життя, люди намагаються займатися фітнесом і правильно харчуватися, проте роблять це наздогад. Дякую команді AgeFree за розумний підхід до здоров’я, якісну аналітичну роботу та індивідуальні рекомендації. Неймовірно, як багато показників можна отримати лише за 1,5 години, а також те, як швидко формується звіт із рекомендаціями. Дякую, що дбаєте про найважливіше — про здоров’я. Успіхів у вашій роботі!”

  • Гладуш
   Юрій Іванович

   Медичний директор клініки CityDoctor, кандидат медичних наук, доцент, протягом 15 років головний лікар НДСЛ «Охматдит»

   "AgeFree зайняв місце ланки, якої бракувало в нашій сфері охорони здоров’я. Весь світ говорить про те, що профілактика і скринінгові дослідження мають бути в пріоритеті, проте мало-хто робить це насправді."

  • Ткаченко
   Юрій Іванович

   Майстер спорту України з боксу. Заслужений тренер України з боксу. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

   "Зібрати команду однодумців, тим паче в такому непростому і важливому напрямі як здоров’я людини, — це заслуговує всілякої уваги! Слова вдячності колективу AgeFree за ініціативні починання й щирі побажання успіхів у взаємодії спеціалістів, і допомоги клієнтів компанії."

  • Щербина
   Юрій Володимирович

   Президент Міжнародної федерації гирьового спорту, рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, професор, майстер спорту

   “Людина здатна зробити набагато більше, ніж може собі уявити. Потрібно тільки об’єктивно оцінити свої ресурси і правильно їх використати. У AgeFree є всі можливості, щоби Вам допомогти в цьому!”

  • Черняк
   Віктор Анатолійович

   Директор університетської клініки КНУ імені Т. Шевченка, доктор медичних наук, професор

   “Дослідження світу стосуються здебільшого вивчення хвороб та їх лікування, це зумовлене комерцією. І лише небагато людей розуміє, що увагу потрібно приділяти передусім здоров’ю, оцінюванню його стану та індивідуальним алгоритмам підтримки, профілактиці захворювань і їх виявленню на ранній стадії, що успішно робить AgeFree.”

  • Бульда
   Володимир Іванович

   Кардіолог, доктор медичних наук, професор

   "Серце — один із життєво важливих органів у нашому тілі. Щоби воно служило Вам максимально довго й без порушень, потрібно адекватно навантажувати його і давати час для відпочинку. AgeFree допоможе вам витримати баланс!"

  • Камінський
   В’ячеслав Володимирович

   Доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України. Директор Київського міського Центру репродуктивної та перинатальної медицини

   "Здоров’я — це ресурс, який ми щоденно розтрачаємо. Не економно, не поповнюючи запас. Якими б вихідними даними нас не обдарувала б природа, не можна їх бездумно марнувати! Насамперед, забезпечити його можна, ведучи здоровий спосіб життя. Тому я вітаю створення Центру здоров’я AgeFree і чекаю від нього хороших результатів — укріплення здоров’я наших жінок і майбутніх поколінь."

  • Родіонова
   Людмила Яківна

   Завідуюча відділенням терапії Київської міської клінічної лікарні №4, лікар вищої категорії

   "Ми, практичні лікарі, лікуємо захворювання відповідними медичними препаратами, проте це необхідно тільки в крайніх випадках. Здебільшого багатьох проблем зі здоров’ям можна уникнути, підібравши відповідне харчування й дотримуючись певного рівня фізичного навантаження. Допомогти Вам у підборі і врахувати всі особливості Вашого організму допоможуть спеціалісти AgeFree."

  • Лук’янцева
   Галина Володимирівна

   Доктор біологічних наук, професор кафедри медико-біологічних дисциплін Національного університету фізичного виховання і спорту України

   “Спеціалісти AgeFree після проведення аналізу показників Вашого здоров’я, нададуть необхідні рекомендації, дотримуючись яких Ви зможете оптимізувати функціонування фізіологічних механізмів Вашого організму. Це дасть змогу уповільнити процес старіння і зменшить Ваш біологічний вік.”

   Блог

   01 лип. 2020

   Довголіття

   6 простих кроків, щоб підтримувати свій розум…

     У кожного трапляються випадкові «провали в пам’яті». Можливо, ви зайшли на кухню і не…

   Cвітовий досвід

   25 черв. 2020

   Довголіття

   Не палити і бути соціально активним —…

     Дослідники з Університету Отаго відкрили деякі секрети довголіття завдяки новим дослідженням. Вони виявляють, що…

   Cвітовий досвід

   15 черв. 2020

   Харчування

   Що насправді відбувається з вашим тілом, коли…

     Серед усіх порад щодо ведення здорового способу життя, пити достатньо води —  це одна…

   Cвітовий досвід

   09 черв. 2020

   Довголіття

   Що насправді відбувається з вашим тілом, коли…

     Вітамін D, також відомий як "сонячний вітамін", відіграє важливу роль у підтримці нашого міцного…

   Cвітовий досвід

   Партнери

   Ви можете записатись на консультацію, заповнивши форму нижче або подзвонивши за вказаним номером телефону

   +38 050 333 30 33

   Неверный ввод
   Неверный ввод
   Неверный ввод
   Copyright © Age Free 2020 Усі права захищені