COVID-19: Фітнес тримає вірус під контролем — кажуть медики

   фітнес2

  Персонал парамедичної служби та лікарі закликали людей боротися з коронавірусом так само, як вони б готувалися до операції —  залишаючись здоровими та у хорошій фізичній формі. Фітнес асоціюється з імунною системою, що нормально функціонує — тією, що збагачена антитілами, здатними забезпечити необхідний захист для боротьби з поширенням вірусу.

  Фахівці Центру периопераційної допомоги (ЦПОД) вважають, що здорове харчування, а також правильна кількість фізичних вправ — це перша лінія захисту від важких ускладнень вірусу. Такі заходи знижують ймовірність того, що вам знадобиться інтенсивна терапія, а також надають допомогу інфраструктурі охорони здоров’я. Адже так лікарям комфортніше приділяти увагу перш за все пацієнтам у критичному стані.

  З інформації, зібраної медичними працівниками та політичними експертами, ми дізналися, що вірус передається від однієї людини до іншої, тому нам рекомендується соціальне дистанціювання. У час пандемії найкращий спосіб залишатися у хорошій фізичній формі —  це уникати таких місць для тренувань, як тренажерні зали, та займатися спортом вдома чи на вулиці без значного скупчення людей. 

Важливість фізичної активності

  Коронавірус виявляється фатальним для людей, у яких порушена імунна система. Для підвищення продуктивності нашої імунної системи важливе значення має постійна фізична активність. Це стосується усіх — і молодих людей, і людей похилого віку. Медичні працівники підкреслили важливість фізичних навантажень середньої інтенсивності.

  Найважливішою метою фізичної активності є поліпшення функціонування імунної системи. Крім того, регулярні фізичні вправи також пов'язані з вивільненням ендорфіну, який допомагає боротися з почуттями стресу і тривоги. З огляду на масштаб і вплив пандемії на економіку, а також ізоляцію через COVID-19, подолання стресу має важливе значення аби нормально функціонувати та залишатися у хорошій фізичній формі.

Як визначити правильну кількість тренувань?

  Це, безумовно, зводиться до особистого розпорядку дня, але в умовах ізоляції по всій країні, є багато часу, який можна використати для фізичної активності. У Правилах фізичних навантажень для американців йдеться про те, що людям необхідно займатися фізичними вправами середньої інтенсивності 150-300 хвилин на тиждень. А також двічі на тиждень потрібно проводити силові тренування для м’язів. Ці правила легко дозволяють знаходити додаткові 5 хвилин тренувань щодня, тому що кожна хвилина тренування підвищує витривалість вашого тіла та його здатність боротися з вірусом.

  Важливо також зазначити, що хоча фізичні навантаження середньої інтенсивності можуть посилити функцію імунної системи, в той же час велика кількість тренувань з високою інтенсивністю можуть пригнічувати імунну функцію, особливо якщо люди не звикли до таких навантажень. Тому варто звертати на це увагу і забезпечувати баланс своєї програми тренувань.

  Визначитися з кількістю та інтенсивністю тренувань, а також отримати багато цікавих рекомендації щодо харчування та способу життя ви можете, пройшовши експрес-тест стійкості до коронавірусу від AgeFree.

У хорошій формі, краще, швидше

  Експерти у всьому світі дійшли висновку, що люди у поганій фізичній формі з певними хворобами мають у п’ять разів більше шансів отримати гірший результат від COVID-19, а курці втричі частіше страждають від ускладнень. Бути нездоровим і у поганій фізичній формі — це бути більш вразливим. Але рівень такої вразливості може контролювати кожна людина. Під час епідемії коронавірусу важливо залишатися у хорошій фізичній формі.

Джерело Jerusalem Post

Copyright © Age Free 2021 Все права защищены