Блог

Залежність якості життя популяції і ризику виникнення цукрового діабету від показників динамометрії.

1855

А Ви знаєте, що збереження м’язової сили може знизити ризик багатьох захворювань, у тому числі й цукрового діабету, особливо у людей, що перебувають у групі ризику?

Показове дослідження з цієї тематики було проведено серед населення США: у ході дослідження обстежено 1903 особи, що включали чоловічу та жіночу стать, у яких дослідили зв’язок між слабкістю м’язів кисті, ожирінням та ризиком розвитку цукрового діабету. Спостереження за обраною популяцією продовжувалось 19 років, в результаті було визначено, що слабкіші чоловіки та жінки мали більший індекс маси тіла, частіше страждали ожирінням (28,2% проти 8,6%), отримували інвалідність та були безробітними (6,8% проти 2,7%). Також дуже цікавим фактом є те, що серед обраної популяції, фізично слабкі чоловіки також були менш успішними у кар’єрному рості, а слабші жінки — частіше виявлялись незаміжніми. І, врешті-решт, чоловіки та жінки з нижчими показниками кистьової динамометрії мали більший відсотковий ризик захворюваності на цукровий діабет, порівняно з більш сильними ровесниками, а саме: у чоловіків ризик підвищився на 5%, у жінок аж на 38%.

Таким чином,  провівши аналіз отриманих даних, цілком зрозумілою є  важливість підвищення власних силових показників, що можуть стати визначальними для вашого здоров’я та життєвої позиції в цілому. А от зручним і простим методом контролю працездатності ваших м’язів є кистьова динамометрія, котра має значно ширші межі своїх прогностичних можливостей завдяки наведеному вище науковому дослідженню.

Дізнатися силу своїх м’язів Ви звісно можете і у нас в центрі в будь-який зручний для Вас час!

+38 050 333 30 33

с 8:00 до 22:00

Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод

Оставьте заявку, администратор Центра свяжется с Вами для консультации и уточнения деталей!

Центр Age Free готов поделиться своими знаниями и опытом современной диагностики состояния здоровья и способствовать каждому врачу, диетологу, спортивному эксперту в ежедневной работе.

Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод

Давайте объединим наши знания и опыт и вместе поможем Вашим пациентам оставаться здоровыми! Оставьте Вашу заявку – мы свяжемся с Вами для уточнения деталей сотрудничества

Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
0.00 UAH

После оплаты, администратор Центра свяжется с Вами для консультации и уточнения деталей!

02068, Україна, м. Київ
вул. Драгоманова, 40 г
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.